Wspieram firmy, instytucje i organizacje w komunikacji z różnymi grupami interesariuszy. We współpracy z doświadczonymi i zaufanymi partnerami pomagam tworzyć strategie, kształtować politykę informacyjną, budować dobre relacje. Doradzam na poziomie koncepcji i realizuję na rzecz klientów konkretne działania PR.

Porozmawiajmy – wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
Anna Fibak

W tradycyjnej wróżbie „na roczek” bez wahania chwyciłam wieczne pióro. Wyraźny znak, że operowanie słowem będzie ważną częścią mojego życia.

Skandynawistka – z zamiłowania i wykształcenia, dziennikarka – z młodzieńczych marzeń, ekspertka public relations – z pasji i wieloletniego doświadczenia. Tak mogłabym streścić swoją zawodową drogę.

czytaj dalej
Praca w „Dzienniku Bałtyckim”, najpoczytniejszej gazecie na Pomorzu, była nie tylko realizacją marzeń, ale przede wszystkim doskonałą szkołą życia, relacji międzyludzkich i warsztatu. Dziennikarstwo było wspaniałą przygodą. Okazją, by zajrzeć tam, gdzie inni nie mogą lub nie potrafią. Nauczyło mnie krytycznego spojrzenia, zadawania pytań, wsłuchiwania się w racje wielu stron. Otworzyło mnie na ludzi.

Nowe doświadczenia dała mi praca w Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową. Pisałam informacje i raporty dla mediów, prowadziłam konferencje prasowe, organizowałam seminaria i debaty. Jako redaktor naczelna wydawanego przez IBnGR kwartalnika „Pomorski Przegląd Gospodarczy”, koordynowałam prace rady programowej i nadzorowałam proces wydawniczy.

Kiedy więc nadszedł czas rozstania z etatem, byłam gotowa postawić na samodzielny biznes. Marka FIBAK PR szybko stała się rozpoznawalna na trójmiejskim rynku usług public relations. Zaprocentowało dziennikarskie i organizacyjne doświadczenie. Klienci docenili wyczucie potrzeb mediów, dziennikarze – zrozumienie ich potrzeb i pracy. Obecnie, po kilkunastu latach na rynku, FIBAK PR to dziesiątki klientów i zrealizowanych projektów – samodzielnie i ze sprawdzonymi partnerami.

We współpracy z klientami stawiam na partnerstwo, otwartość i wysoką jakość. Tylko budując na tych wartościach, można tworzyć skuteczne strategie komunikacji i egzekwować ich założenia w konkretnych działaniach.

„Porozmawiajmy – wspólnie znajdziemy rozwiązanie” – to motto, które towarzyszy mojej działalności od wielu lat i, mimo zmieniających się trendów i narzędzi komunikacji, nie traci na aktualności.

/co proponuję

N

wsparcie w tworzeniu strategii komunikacji

N

obsługę media relations

N

organizację wydarzeń

N

doradztwo i działania w mediach społecznościowych

N

monitoring mediów

N

kompleksowe opracowywanie wydawnictw

/Kto mi zaufał

/kontakt

anna@fibak.pl

+48 606 626 681